Kontaktinformasjon

Eigersund kirkekontor
Damsgårdsgaten 4A
4370 Egersund

51 46 33 30

Åpningstid:
09.00-14.00

Ansvarlig for konfirmantene:

Kateket, Christiane Krahner

Kontakt:

46275485/ 40821788

  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
  • White Facebook Icon
Husabø konfirmanter                                              
UKE          DATO        STED
36              03.09.        Husabø skole
                  04.09.        Husabø skole
                  05.09.        Husabø skole
38              17.09.       Egersund kirke
              18.09.       Egersund kirke
                  19.09.       Egersund kirke
40              01.10.       Husabø skole         
             02.10.       Husabø skole
                  03.10.       Husabø skole
43              22.10.        Egersund kirke
             23.10.      Egersund kirke
                 24.10.      Egersund kirke
45             05.11.       Husabø skole
                 06.11.       Husabø skole
                 05.11.       Husabø skole
Lagård konfirmanter
37           10.09.      Lagård US
               11.09.      Hellvik skole
               12.09.      Lagård US
39           24.09.      Bakkebø kirke
               25.09.      Hellvik Bedehus
               26.09.      Bakkebø kirke
42           15.10.      Lagård  US
               16.10.      Hellvik skole
               17.10.      Lagård US
44           29.10.      Bakkebø kirke
               30.10.      Hellvik Bedehus
               31.10.      Bakkebø kirke
46           12.11.      Lagård US
               13.11.      Hellvik Bedehus
               14.11.      Lagård US
Info:
Den første undervisningstimen er på konfirmantens skole, andre gang i Egersund kirke for Husabø konfirmanter, i Bakkebø kirke for Lagårds konfirmanter og på Hellvik Bedehus for Hellviks konfirmanter. En undervisningstime varer fra kl. 14.00-15.30.  Det blir servering av et smøremåltid (på skolen)/ boller og frukt (i kirken) og saft fra kl. 14.00-14.30, etterpå koser vi oss med undervisning.
Frafall meldes til kateketen. Bruk i så fall "Hjemmekonfirmant" for å lese deg gjennom læringsstoffet. I slutten av hver økt er det noen spørsmål du kan svare på. Send inn svaret ditt til kateketen.
 
konfirmanter fordelt på undervisningsdager:
Husabø tirsdag
 
Sanne Joa Bjerkreim
Vegard Hovland
Marius Håland
 Kristoffer Aleksander Klippen
Lukas Ørsland Leidland
Frøya Eker Olafsen
Torben Omdal Moi
Trygve Sæstad Pedersen
Haakon Sæternes Rodvelt
Simen Urdal Sivertsen
Adrian Skadberg
Røy Ivald Steen
Alexander Veshovde Zakariassen
Phillip Sæ Olsen
Celine Toft Koldal
Malin Kydland Valdemarsen
Husabø onsdag
Øystein Stødle Bowitz
Anna Olivia Brattåker
Alexandra Haug
Hannah Hoffmann Hildal
William Lomeland Christensen
Jenny Marie Røiland Pedersen
Nathaniel Skavøy
Ole Knutsvik Sæstad
Ingrid Elise Ødegård
Tormod Aakenes
Dina Angelica Aamodt-Skårdalsmo
Ulrik Risholm Sæther
Andreas Sævareid
Alexander Koldal Tengesdal
Mortenius Stølen
Sigrid Sigmo Skipstad  
Henrik Kapstad Urdal
Sebastian Håvarsen Waland
Sunniva Waland Abelsen
Mathias Instefjord
 
Husabø torsdag
Julie Seglem Mikalsen
Maria Grastveit
Kine Isabel Klippenberg Herveland
Vilde Nodland Tagholdt
Ida Kvåle Gløbstad
Katrina Lishu Brattåker Aase
Karine Aarstad Torgersen
Una Leidland Sæstad
Thea Beate Puntervold
Tori Nygård
Maja Elise Evjen Stokness
Malena Aarstad Urdal
Lagård tirsdag
Thomas Andreassen
Simen Dyrsand
Maria Talette Seglem Ellingsen
Magnus Garpestad
Sander Vikshåland Helvig
Martin Hovland
Celine Håland
Adrian Hestnes Jensen
Leif Sviggum Kocanoglu
Jørgen Kydland
Lulia Ghilom Lulia
Marius Zimmermann Lyse
Aslaug Angelina Løvbrekke
Simen Mong
Sesilie Aeomjongjunt Feyling Olsen
Linus Omdal Skandsen
Tobine Ørsland Stokkeland
Hermann Oddane Stølen
Gro Merethe Tengesdal
Stine Tollefsen
Oda Kristin Saurdal Waldeland
Sina Samuel Yonatan
Alexander Veshovde Zakariassen
Theo Aakenes
Ine Apeland Aase
Ida Marin
Lagård torsdag
Kate Lillian Bukkøy
Sandra Marlen Bukkøy
Siren Svindland Eide
Tiril Leidland
Ariel Sofie Lind
Joakim Aarsland Nodland
Elias Havsø Puntervoll
Kine Andreassen Ræge
Samuel Adrian Stokkeland
Janne Tunheim
Lea Åse-Melhus
Martin Edvardsen Sleveland
Ole Beer Jacobsen
 
Hellvik onsdag
Adrian Ege Helleren
Tuva Tengesdal Løvbrekke
Nathalie Nilsen
Nora Toft Thrana
Guro Åvendal