konfirmanter_furuset_070914-29.jpg

Konfirmasjon

Gudstjenester og konfirmanter

Lørdag 28 August kl.11.00         
Tobias Tuen Midbrød 
Othilie Fossmark                                
Iris Hadland 
Ingrid Skåra
Marita Ødegård                                  
Gabriel Haug                                       
Jenny Malene Hoseth                          
Ingrid Østerberg Haakseth                  
Stina Seljevold Klippen                       
Malin Seglem Mikalsen                        
Sara Mong-Olsen                                 Steffen Wium Omdal                           
Noah Hebnes Sleveland
   
 Lørdag 28 August kl.12.30                  
Hedda Thorsen Stangeland                 
 Inger Ravneberg Sæstad                    
Johannes Mauritz Aarstad Urdal         
Viljar Aamodt-Skårdalsmo                   
Hermine Iversen Åse                           
Isabell Myklebust 
Stine Lind Røstenskar   
Elina Tengs Hafsø 
Sofie H. Pedersen
Nora Kristin Bustnes Dirdal
Dina Robertson Arntsen
Elisabeth Skårland        

Lørdag 4 September klokken 11.00                    

Carl Marcus Gjermestad                           

Aimee Adamsen                                        

Jo Kristian Bårvåg Tønnesen                    Mathilde Kristine Østerbø                        

Henrik Bakkehaug                                     

Aurora Fluge                                              

Madeleine Gjerdseth                                

Ingrid Ramsland Grude                             

Fredrik Svanes Hjørungnes                       

Amalie Hovland                                         

Vetle Skibstad Jondal 

 

Lørdag 4 sep kl. 12.30                             

Cing Lam Lun Samte

Tobias Nordmark Sirevåg

Andrea  Sæstad 

Verona Tengesdal 

Tommy Nærem Tengs

Ole Einar Svalestad Nodland

Elias Gundersen Leidland

Skage Leander Nybø 

Olav Simonsen

Vetle Eie Pettersen

Oda Havsø Mong

 

 

Søndag 29 August klokken 11.00

Vegar Dyrnes
Sofie Omdal Efteland
Eira Ravnevann Espnes
Sondre Bakke Hansen
Kim Antonio Hetland
Emma Holta
Odin Horpestad
Markus Kvamsø
Kine Lædre
Nicolai Myklebust Nodland
Søndag 29 August kl. 12.30
 
Caroline Skarås Pedersen
Simon Andreas Grastveit Pettersen
Synne Skeie Petterson
Andreas Lædre Puntervold
Una Emilie Sleveland
Christer Sæland
Kaia Haavarsen Waland

Gine Puntervoll Ørsland

Ine Setre Skaar Rosland   

Jonas Øvsthun Jørgensen

Søndag 5 September kl 11.00

Reidun Margrethe Egebakken

Ole Marius Gravdal Larsen

Henrik Austreim

Marlin Skadberg Helleren

Vivian Iversen

Karoline Ellingsen Nodland

Antonio Ong Puntervold

Tommy Skibstad

Marius Tengesdal

Mathias Tunheim

Sondre Ellertsen Aas

Raymond Tegle